המדריך יגיע אל תיבת המייל שלך בעוד :

שעות
דקות
שניות

אל תסגור את הדף עדיין !

הצעה חד פעמית
קיבלת את המדריך המקצועי והמפורט ללא עלות, מהסיבה שאנחנו מחפשים את האנשים המתאימים ביותר לסחור על הכסף שלנו, לקבל תיק מסחר על סך 10,000$ כח קנייה ואת כל הידע הדרוש כדי להתחיל לייצר רווחים משוק ההון.

חושב שיש לך את מה שנדרש?

הנה איך להתחיל:

שלב 1: צפה בסרטון וגלה את אסטרטגיית המסחר שאחראית ל-80% מהרווחים מכל הרווחים של הסוחרים המצליחים שלנו

שלב 2: לחץ על הכפתור הירוק ומלא את השאלון הקצר

במידה וענית נכון על 75% מהשאלות, תועבר לשלב הבא בתוכנית המימון שלנו ובקרוב תוכל לקבל תיק מסחר על סך 10,000$ ולהתחלק איתנו ברווחים -> ההפסדים עלינו!

 המבחן כולל 20 שאלות בלבד ולוקח כ-4 דקות לסיים אותו

מה תלמד בהדרכה?

תבין את החשיבות של ניהול סיכונים במסחר כדי להעלות את אחוזי ההצלחה והרווח שלך בכל חודש.

תלמד כיצד לאתר את המניה הנכונה לפני המהלך הגדול, תקבל את הקריטריונים המדוייקים לסינון אותם מניות.

תכיר את אסטרטגיית הדגל (BFF): האסטרטגיה שמניבה לסוחרים שלנו הכי הרבה רווחים ואתה יכול ללמוד אותה בקלות.

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.

דילוג לתוכן