להורדה בחינם ולזמן מוגבל

מדריך חדש ופרקטי ילמד אותך את כל המידע, האסטרטגיות, הטיפים והכלים שכל סוחר מוצלח ורווחי משתמש בהם היום כדי לייצר הכנסה חודשית גבוהה ממסחר בשוק ההון.

השאר פרטים וקבל את הספר הדיגיטלי בחינם לגמרי!

אנחנו מכבדים את הפרטיות שלך, ולעולם לא נסחור, נמכור, נשאיל או נעביר את פרטיך האישיים בשום צורה לאף גורם מחוץ לחברה שלנו.

שאלות שבטח עולות לך לראש

למה שתתנו לי את כל סודות המסחר בחינם? מה יוצא לכם מזה?

המטרה של החברה שלנו היא ליצור מצב שבו התוכן והידע שאנחנו מעבירים הלאה באמת עוזר לאנשים להרוויח יותר כסף כל חודש. זו הסיבה שאנחנו מחלקים את כל המידע שלקח לנו שנים להבין, בחינם! ברגע שאנשים ירוויחו בזכותנו, המוניטין שלנו יפרח וכך גם העסק שלנו.

למה אתם צריכים את הפרטים האישיים שלי?

המידע שאנחנו משתפים בספר הזה לא תמיד חולק בחינם, ואנחנו בדרך כלל מוכרים את הספר ב 69 שקלים (אם אתה רואה את הדף הזה, סימן שאנחנו עדיין מחלקים אותו בחינם). יש לנו מגבלה של 1,000 עותקים דיגיטליים שאנחנו יכולים לחלק בחינם ולכן חשוב לנו לוודא שרק אנשים. רציניים מקבלים את הספר. אם מישהו לא משקיע כמה שניות כדי לאמת את הזהות שלו, הוא כנראה גם לא באמת ינסה לסחור בשוק ההון

מי אתם?

היי! אנחנו חברת ביגשוט. במהלך השנים האחרונות עברו בדלתות שלנו יותר מ 4,500 תלמידים שהיום מייצרים אפיקי הכנסה חדשים בעזרת מסחר בשוק ההון. אנחנו מנהלים חדר מסחר פעיל וצוות שלם שתפקידו לוודא כי התלמידים שלנו אכן מצליחים בעסקאות שלהם.

 

מקווים שתהנה מהמדריך ותצליח להשיג את המטרות הכלכליות שלך בזכותו

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.

מדיניות פרטיות | צור קשר

דילוג לתוכן