שים לב: הסיבה שבגללה אתה בדף הזה היא מכיוון שכבר היית צעד אחד מלקבל את ההחלטה החשובה ביותר בחיים שלך וכמעט הצטרפת לתכנית No Risk

תכנית הנוסטרו היחידה שיכולה להפוך אותך לסוחר רווחי, להכניס אותך ל"כסף החכם", ללמד אותך לזהות הזדמנויות בשוק,

לנצל אותן ולייצר לעצמך ולמשפחה שלך ביטחון כלכלי לכל החיים.

בלי צורך בניסיון קודם, גם אם ניסית בעבר ונכשלת ובמיוחד אם אתה חושב שרק גאונים יודעים להרוויח ממסחר בשוק ההון.

רוצה לנצל את הפוטנציאל המקסימלי שלך?
מלא את הפרטים בטופס כאן למטה ונציג שלנו יחזור אליך

קורא יקר...

יש סיבה אחת שבגללה אתה נמצא כאן. ולפני שנספר לך מהי אותה הסיבה ולמה אנחנו מפצירים בך להקדיש את מלוא תשומת הלב שלך למה שכתוב כאן, חשוב לנו שתדע שאנחנו מתכוונים לדבר איתך בדף הקצר הזה בצורה הכי ישירה, כנה ופתוחה שאנחנו יכולים.

האמת היא ששמנו לב למשהו מאוד מוזר אצלך, משהו שמטריד אותנו ברמה מטורפת ושגרם לנו לבקש מצוות השיווק שלנו ליצור דף מיוחד עם מסר מיוחד במיוחד בשבילך.

הסיבה שבגללה החלטנו שאנחנו רוצים להעביר לך מסר מיוחד שאותו רואים רק אנשים מאוד ספציפיים היא פשוטה…

אתה רואה את הדף הזה מכיוון שכבר היית אצלנו בפגישה במשרדים, ראית במו עיניך שאנחנו חברת הנוסטרו הגדולה בישראל ללימוד מסחר בשוק ההון, ראית שיש לנו עשרות עובדים וחדר מסחר חי ובועט, הבנת שאנחנו (והקהילה הענקית שבנינו) יכולים לעזור לך לייצר מקור הכנסה נוסף שיבטיח לך ולמשפחה שלך ביטחון כלכלי באמצעות השקעות בשוק ההון והבנת שזו הדרך הנכונה ביותר עבורך לצאת ממירוץ העכברים ולחיות את החיים שתמיד רצית אבל…

למרות שעמוק בפנים ידעת שלהצטרף לתכנית הנוסטרו שלנו No Risk

זו ההחלטה הכי טובה שתיקח בחיים שלך, ולא עשית את זה…

הנה בדיוק מה שעשית במהלך החודשים האחרונים:

ראית מודעה או תוכן חינמי שלנו והתעניינת במסחר בשוק ההון האמריקאי

נרשמת באחד הדפים שלנו באינטרנט

מילאת ועברת בהצלחה את שאלון ההתאמה לתכנית

הגעת לפגישה עם נציג מטעמנו

ולמרות שעשית את כל הצעדים האלו עדיין לא הצטרפת לתכנית ה No Risk ולכן…

אנחנו רוצים להראות לך את ההזדמנויות (המטורפות) שהיו בשווקים ב-3 חודשים האחרונים וכמה כסף יכולת להרוויח אם היית תלמיד שלנו כשאותן ההזדמנויות עוד היו רלוונטיות

בוובינרים שעשינו לפני מספר שבועות חזינו שמספר מניות יעלו, והנה התוצאות לפניכם:

מניית DDD
החברה מייצרת מדפסות תלת מימד לשימושים שונים, מדובר בחברה הגדולה ביותר בתחום.
מניית RIOT
יחד עם חברות הבת שלה, מתמקדת בבנייה, תמיכה והפעלה של מערכת אקולוגית של טכנולוגיות Blockchain. היא עוסקת בפעילות כריית מטבע
מניית PLL
העתיד דוהר לכיוון הרכבים החשמליים וזה בלתי נמנע, רכבים חשמליים מונעים בסוללות ליתיום ולכן אנו זקוקים לחברות כירייה מהתחום וזאת לאור העלייה הבלתי נתפסת שהציגו חברות הרכבים החשמליים בשנה האחרונה.

עמוק בפנים ידעת להקשיב לביגשוט כמעט תמיד = כסף… אבל בכל זאת החלטת לא להצטרף לתכנית ה-No Risk…

ואיך אפשר להאשים אותך? הרי המשפחה שלך, החברים שלך שכנראה ניסו לסחור בעבר בשוק ההון ולא הצליחו להרוויח (כי הם לא באמת ידעו מה הם עושים) תמיד אמרו לך שאי אפשר להרוויח במסחר.

שזה סתם בלוף או שרק גאונים ועשירים יודעים איך לעשות את זה. בבית הספר ואפילו באוניברסיטה אף אחד אף פעם לא לימד אותך איך להכנס לעולם הפיננסי ולגרום לכסף שלך לייצר לך עוד כסף. והאמת חשוב לנו שתדע ש…

גם אם ניסית לסחור בעבר ונכשלת זו ממש לא אשמתך.

אין הרבה אנשים שבאמת מלמדים מסחר בשוק ההון האמריקאי בצורה איכותית שתאפשר לתלמידים שלהם באמת להרוויח. רוב ה"גורואים" וה"מנטורים" רק רוצים את הכסף שלך.

אם תרוויח באמת ממסחר בשוק ההון או לא זה פחות מעניין אותם והאמת העצובה היא שהם מודעים לזה לגמרי ועדין ממשיכים ללמד ומוליכים תלמידים שלהם שולל. זה עצוב ומדאיג.

ואנחנו יודעים מה אתה חושב לעצמך כרגע…

למה ביגשוט שונים מכל השאר? מה מבטיח לך שאנחנו באמת רוצים שתרוויח ממסחר בשוק ההון ונעשה הכל כדי לוודא שזה קורה?

כבר היית בפגישה, אתה עוקב אחרינו ברשתות החברתיות כבר תקופה ארוכה וראית מאיתנו אלפי מסרים. אתה יודע שביגשוט היא חברת נוסטרו.

אנחנו בביג שוט מגדלים את סוחרי הנוסטרו הבאים של מדינת ישראל ובעולם, מה שאומר שאנחנו מאפשרים לתלמידים שלנו לסחור בשוק ההון על הכסף שלנו מבלי לסכן את הכסף שלהם. הדבר יוצר סיטואציית WIN-WIN מדהימה גם לנו וגם לתלמידים שלנו מהסיבה הפשוטה שאם התלמיד מפסיד הוא מפסיד את הכסף שלנו, אבל אם הוא מרוויח אנחנו מתחלקים 50-50 ברווחים.

נכון להיום קיימים בביג שוט למעלה מ-500 סוחרי נוסטרו שסוחרים על הכסף שלנו ברגעים אלו. מדובר במעל 5 מיליון דולר שכרגע נסחרים ע"י אנשים שהיו במקום בו אתה נמצא ממש עכשיו. לא משנה באיזה סטטוס אתה כרגע בחיים בין אם אתה עובד או בחל"ת תוכל לקבל הזדמנות שווה להצטרף למשפחת ביגשוט ולצוות סוחרי העילית שלנו ולהפוך לסוחר מצליח בשוק ההון.

תיק המסחר יכול לגדול גם ל 30,000 ואפילו 100,000 דולר (תלוי במידת ההצלחה של התלמיד).

אתה מבין מה זה אומר? הסיבה שאנחנו נעשה הכל כדי שתצליח במסחר בשוק ההון האמריקאי היא שאנחנו יכולים להרוויח הנה בדיוק מה שתקבל בתור תלמיד בתוכנית ה-No Risk

תוכנית בלעדית למתעניינים שנמצאו מתאימים למסלול הנוסטרו 

תוכנית בה תהפוך לחבר בקהילת הסוחרים שלנו ותקבל את כל הידע המקצועי, אסטרטגיות המסחר, הליווי והייעוץ של יועצי חדר המסחר,
יחד עם אפשרות לקבל תיק מסחר בשווי 10K$ כח קנייה כדי לסחור על הכסף שלנו!
(בלי שתצטרך להביא הון מהבית)

מה מגיע לך?

עד 40% הנחה על הקורס

ליווי אישי

מחזור מצומצם של עד 25 איש כדי לתת יחס אישי וצמוד לכל אחד

עדיפות עליונה להצטרפות לצוות הסוחרים שלנו

במסלול No Risk VIP הסיכוי שלך להצטרף לצוות סוחרי העילית שלנו הוא גבוה מאי-פעם.

12 פגישות אישיות

פגישות אישיות וקבוצתיות עם הצוות המקצועי שלנו, במהלכן נלמד את המאפיינים האישיים שלך ונתאים לך תוכנית עבודה.

גישה לחדר מסחר בלייב

גישה לחדר המסחר שלנו המופעל ע"י בית השקעות ״גולד״ שבו סוחרים בזמן אמת ביחד עם סוחרים נוספים ויועצי השקעות מוסמכים. חדר מסחר בזמן אמת - מייצר עבורך סביבה מקצועית, ליווי ותמיכה לאורך כל שעות המסחר.

T.I.T

גישה לתוכנת הסוחר העצמאי תוכנה ייחודית ששומרת על העסקאות שלך, מבטלת את הפן המנטלי במסחר ומאפשרת לך לבצע מספר עסקאות במקביל.

רגע לפני הצטרפותך למחזור הייחודי הזה וקבלת תיק מסחר על סך 10,000$ כח קנייה, חשוב לנו להיות פתוחים איתך. כי כנראה שאלת את עצמך…

למה בכלל שניתן לך לסחור על הכסף שלנו?

אנחנו בביג שוט מגדלים את סוחרי הנוסטרו הבאים של מדינת ישראל ובעולם, מה שאומר שאנחנו מאפשרים לתלמידים שלנו לסחור בשוק ההון על הכסף שלנו מבלי לסכן את הכסף שלהם. הדבר יוצר סיטואציית WIN-WIN מדהימה גם לנו וגם לתלמידים שלנו מהסיבה הפשוטה שאם התלמיד מפסיד הוא מפסיד את הכסף שלנו, אבל אם הוא מרוויח אנחנו מתחלקים 50-50 ברווחים.

נכון להיום קיימים בביג שוט למעלה מ-500 סוחרי נוסטרו שסוחרים על הכסף שלנו ברגעים אלו. מדובר במעל 5 מיליון דולר שכרגע נסחרים ע"י אנשים שהיו במקום בו אתה נמצא ממש עכשיו.

לא משנה באיזה סטטוס אתה כרגע בחיים בין אם אתה עובד או בחל"ת תוכל לקבל הזדמנות שווה להצטרף למשפחת ביגשוט ולצוות סוחרי העילית שלנו ולהפוך לסוחר מצליח בשוק ההון.

הסיבה השנייה היא:

עשרות שנים של מסחר ולימודי השקעות לימדו אותנו שהמפתח להצלחה בשוק ההון הוא ניהול סיכונים. או במילים פשוטות: לא שמים את כל הביצים בסל אחד. הדבר הזה קורה כאשר הכסף מנוהל על ידי הרבה סוחרים מיומנים במספר חשבונות קטנים, במקום בחשבון אחד גדול. איך אמר המיליארדר ג'ון פול גטי?

"אני מעדיף 1% ממאמץ של 100 אנשים,
מאשר 100% ממאמץ של אדם אחד".

אז בואו נתחיל!

שלב ראשון: נרשמים לתכנית

ומקבלים גישה לאתר הלימודים שלנו ולכל התכנים.

שלב שני: צופים ב-6 שיעורים

לאחר הצפייה עוברים מבחן רמה

שלב שלישי: מקבלים חשבון מסחר מאיתנו עד 10,000$

אפשרות לסחור על תיק מסחר שלנו ללא סיכון מצידך, ביחד עם סוחרי הנוסטרו שלנו בחדר המסחר.

שלב רביעי: מתחילים ליצור רווחים על חשבון המסחר

עד 3,000$ - 100% מהרווח הוא שלך בלבד! לאחר מכן מתחלקים 50-50 ברווחים.

לאחר מכן עולים שלב

חשבון התחלתי

אחרי 6 שיעורים ומבחן התאמה
0 $

תנאי התוכנית:

חשבון מתקדם

אחרי 3 חודשי רווח ברציפות
0 $

תנאי התכנית:

חשבון PREMIUM

אחרי עוד 3 חודשי רווח ברציפות
0 $

תנאי התוכנית:

וככה עשו את זה אחרים.

אז במקום להאמין לנו, הבאנו לך את הסיפור האישי שלהם

צוות הסוחרים שלנו

נעם עוז - יועץ ההשקעות של בית השקעות גולד

הפרשן: חובב ספורט וגם יפרש לכם את כל מה שקורה בחדר המסחר כאילו מדובר בדרבי הכי חשוב בעונה. שימש כמנכ"ל חברת קרנות נאמנות “אלומות", ניהל השקעות ב”אקסלנס - נשואה”, מתכנן פיננסי ובעל רישיון יעוץ השקעות ורישיון פנסיוני למעלה מ-15 שנה. רוצים לקבל יעוץ בזמן אמת ולשאול מה עושים? תפגשו אותו בחדר המסחר.

נתנאל שלו - בקר ניהול סיכונים

המצטיין: מנהל סיכונים בביג שוט. את דרכו החל כתלמיד באחת מתוכניות ההכשרה הראשונות של החברה וכבר שנתיים שהוא לומד את עולם שוק ההון.

רון לקס - מומחה למסחר בהנפקות

המנפיק: נהנה לכדרר כדורסל במגרש הביתי וכשהוא מגיע לחדר המסחר הוא מוכר וקונה מניות בתוך היום או להשקעה ארוכה. סוחר כבר למעלה מ-10 שנים בשוק הון, מרצה ומלמד מסחר. אם אתם רוצים לתפוס את המניה הבאה לפני הנפקה חדשה, מומלץ לשמוע מה יש לו להגיד.

דניאל כרדי - יועץ השקעות

הגילוי: לא נותן לגיל לבלבל אותו ומנהל תיקי השקעות ברישיון בבית השקעות "גולד". פיתח שיטות עבודה בלעדיות לניהול תיק מסחר והשקעות לטווחים בינוניים וארוכים ומספק ייעוץ ומחקרים פיננסיים לגופים פרטיים. אם אתם רוצים לראות איך אפשר גם להיות גיימר וגם סוחר וליהנות מזה - שלחו לו אימוג'י במסנג'ר.

אילן טננבאום - מנהל תחום המט"ח

המתופף: מופיע על במות ברחבי הארץ עם הלהקות הטובות ביותר וכשזה מגיע לשוק המטבעות, שום קורונה צ'כית או פאונד לא יעצרו אותו. סוחר למעלה מ-7 שנים בשוק המט"ח, מרצה מדריך ומנהל חדרי מסחר מתל אביב לכל העולם. אם שוק הפורקס קוסם לכם כדאי לכם לדבר איתו.

לירון לב - מומחה למסחר והשקעה לטווח בינוני

המאתר: אוהב לטייל בעולם ולטייל במרחבי המידע של עולם שוק ההון, לבצע מחקרי שוק, לאסוף מידע ולאתר מגמות. מרצה, מדריך וסוחר מזה 4 שנים במשרה מלאה בשוק ההון עם התמחות במסחר סווינג (לטווח בינוני). אם חסר לכם מידע, תחפרו לו במסנג'ר.

הודעה אישית מגיא ברנד, מנכ"ל ביגשוט:

למה כדאי לך להצטרף עוד היום?

כי ההזדמנויות לא נגמרות. כי ככל שתיכנס מוקדם יותר, ככה ההזדמנויות שלך להרוויח יהיו גדולות יותר. כי זו פעם ראשונה שאנחנו נותנים את ההצעה הזו במחיר כל-כך חסר תקדים. 

וזה רק מהסיבה שהבנו ששוק ההון יכול להתאים לך ושהבנו שיש לך רצון אמיתי להצליח. 

אז עכשיו אפשר לוותר על התירוצים, כי הזדמנות כזו באמת שלא תהיה.

אני מקווה שתקבל את ההחלטה הנכונה. 

נתראה,
גיא ברנד

מחכים שתצטרף למשפחת הסוחרים המצליחה שלנו

גיא ברנד וצוות ביג שוט

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.

דילוג לתוכן