יצאנו מהסגר, הורדנו מסכות, ההגבלות הוסרו

עכשיו יש לך הזדמנות לפגוש אותנו סוף-סוף באופן פרונטלי בקמפוסי המסחר המתקדמים שלנו עם הכשרת הנוסטרו בה תוכל לסחור בסכום של עד 100K$

הצעה מיוחדת: תכנית הנוסטרו שלנו ב-2 מחזורים בלעדיים פרונטליים בסניפי חיפה ותל אביב

תכנית בלעדית לתלמידי ביג שוט בה תהפוך לחבר בקהילת הסוחרים שלנו ותקבל את כל הידע המקצועי, אסטרטגיות המסחר, הליווי והייעוץ של יועצי חדר המסחר, יחד עם אפשרות לקבל תיק מסחר בשווי 10K$ כח קנייה כדי לסחור על הכסף שלנו!

(בלי שתצטרך להביא הון מהבית)

מה מגיע לך כתלמיד
בהכשרת הנוסטרו הפרונטלית?

מחיר חד פעמי

הצעה מיוחדת לכבוד השקת הסניף החדש בחיפה

ליווי אישי וצמוד

מחזור מצומצם של עד 15 איש כדי לתת יחס אישי וצמוד לכל אחד

הזדמניות תעסוקה

מצטייני המחזור יוכלו לעבוד בביג שוט בתור סוחרים מקצועיים

10 מפגשים

פגישות קבוצתיות פרונטליות באורך של 3 שעות אקדמאיות עם הצוות המקצועי שלנו

גישה לחדר מסחר בלייב

גישה לחדר המסחר שלנו המופעל ע"י בית השקעות ״גולד״ שבו סוחרים בזמן אמת ביחד עם סוחרים נוספים ויועצי השקעות מוסמכים. חדר מסחר בזמן אמת - מייצר עבורך סביבה מקצועית, ליווי ותמיכה לאורך כל שעות המסחר.

פלטפורמת מסחר נוסטרו​

מיוחד לסוחרי הנוסטרו: אתה תהיה מהראשונים שתקבלו את פלטפורמת מסחר הנוסטרו אותה פיתחה ביג שוט בשנים האחרונות​

ועכשיו באופן מיוחד: נפתחו 2 מחזורי לימוד פרונטליים בתל אביב ובחיפה!

הקורס בסניף תל אביב
תפוסה בקורס 50%
הקורס בסניף חיפה
תפוסה בקורס 70%

בשנה האחרונה צירפנו כ-1,000 סוחרי נוסטרו ואנחנו נואשים לעוד סוחרים שגם יסחרו על ההון שלנו אבל גם יצטרפו לצוות המקצועי ויובילו את קהילת סוחרי הנוסטרו.
בשביל זה באופן חד פעמי ביג שוט מציעה דבר שהיא לא הציעה אף פעם.
הכשרת נוסטרו פרונטלית עם ליווי אישי שתועבר על ידי צוות הסוחרים שלנו ותלווה על ידי גיא ברנד מנכ"ל ביג שוט. מדובר בשתי כיתות בלבד, אחת בחיפה אחת בתל אביב. כשבכל כיתה לא יהיו יותר מ-15 תלמידים

רגע לפני הצטרפותך למחזור הייחודי הזה וקבלת תיק מסחר על סך $10,000 כח קנייה, חשוב לנו להיות פתוחים איתך. כי כנראה שאלת את עצמך…

למה בכלל שניתן לך לסחור על הכסף שלנו?

אנחנו בביג שוט מגדלים את סוחרי הנוסטרו הבאים של מדינת ישראל ובעולם, מה שאומר שאנחנו מאפשרים לתלמידים שלנו לסחור בשוק ההון על הכסף שלנו מבלי לסכן את הכסף שלהם. הדבר יוצר סיטואציית WIN-WIN מדהימה גם לנו וגם לתלמידים שלנו מהסיבה הפשוטה שאם התלמיד מפסיד הוא מפסיד את הכסף שלנו, אבל אם הוא מרוויח אנחנו מתחלקים 50-50 ברווחים.

נכון להיום קיימים בביג שוט למעלה מ-500 סוחרי נוסטרו שסוחרים על הכסף שלנו ברגעים אלו. מדובר במעל 5 מיליון דולר שכרגע נסחרים ע"י אנשים שהיו במקום בו אתה נמצא ממש עכשיו.

לא משנה באיזה סטטוס אתה כרגע בחיים בין אם אתה עובד או בחל"ת תוכל לקבל הזדמנות שווה להצטרף למשפחת ביגשוט ולצוות סוחרי העילית שלנו ולהפוך לסוחר מצליח בשוק ההון.

הסיבה השנייה היא:

עשרות שנים של מסחר ולימודי השקעות לימדו אותנו שהמפתח להצלחה בשוק ההון הוא ניהול סיכונים. או במילים פשוטות: לא שמים את כל הביצים בסל אחד. הדבר הזה קורה כאשר הכסף מנוהל על ידי הרבה סוחרים מיומנים במספר חשבונות קטנים, במקום בחשבון אחד גדול. איך אמר המיליארדר ג'ון פול גטי?

"אני מעדיף 1% ממאמץ של 100 אנשים,
מאשר 100% ממאמץ של אדם אחד".

אז בואו נתחיל!

שלב ראשון: נרשמים לתכנית

ומקבלים גישה לאתר הלימודים שלנו ולכל התכנים.

שלב שני: מגיעים לכיתה ומתחילים ללמוד

שלב שלישי: מקבלים חשבון מסחר מאיתנו עד $10,000

אפשרות לסחור על תיק מסחר שלנו ללא סיכון מצידך, ביחד עם סוחרי הנוסטרו שלנו בחדר המסחר.

שלב רביעי: מתחילים ליצור רווחים על חשבון המסחר

עד $3,000 - 100% מהרווח הוא שלך בלבד! לאחר מכן מתחלקים 50-50 ברווחים.

לאחר מכן עולים שלב

חשבון התחלתי

אחרי 6 שיעורים ומבחן התאמה
0 $

תנאי התוכנית:

חשבון מתקדם

אחרי 3 חודשי רווח ברציפות
0 $

תנאי התכנית:

חשבון PREMIUM

אחרי עוד 3 חודשי רווח ברציפות
0 $

תנאי התוכנית:

וככה עשו את זה אחרים.

אז במקום להאמין לנו, הבאנו לך את הסיפור האישי שלהם

זה הזמן לשריין מקום לפגישה כדי להצטרף לנבחרת סוחרי הנוסטרו

שוק ההון זה אחד ממקצועות העתיד ואחת הדרכים הטובות ביותר לדאוג לעתיד כלכלי שלך כבר מעכשיו

לקבלת פרטים נוספים

*מחזור NO RISK פרונטלי.
מוגבל ל-15 סוחרים בלבד.

נותרו:

מקומות
25

איפה אנחנו יושבים?

בית רובינשטיין, רח' לינקולן 20, תל אביב​

שד' המגינים 30, חיפה

All Rights Reserved 2020 – Privacy Policy
התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.

מדיניות פרטיות | צור קשר

דילוג לתוכן