מה אתה מעדיף, להישאר במקום או לדאוג לעתיד המשפחה הכלכלי שלך

הסטודנטים שלנו רוכשים מקצוע שמבטיח את העתיד של המשפחה והילדים שלהם באמצעות מסחר בשוק ההון, מבלי לעזוב את העבודה ומבלי לבזבז 3 שנים על תואר.

רוצה לנצל את הפוטנציאל המקסימלי שלך
ולסדר לעצמך הכנסה נוספת של עוד כמה אלפי שקלים בחודש?

לחץ על הכפתור הכתום כדי לקבל בחינם הדרכה מיוחדת על שוק ההון שהכנו עבורך

איפה תוכל להיות אחרי שתעבור את הכשרת נוריסק?

קודם כל – והכי חשוב – אתה תוכל להיות אדון לעתיד שלך ולא תהיה תלוי באחרים מבחינה כלכלית.

אתה תלמד מקצוע שילך איתך לכל החיים, מכיוון שבניגוד למקצועות אחרים, שלא תמיד ניתן לשלוט עליהם ועל הביקוש שלהם, מסחר בשוק ההון לעולם לא ייפסק.

להיות בוגר של הכשרת Norisk זה לדעת ולהכיר את שוק ההון כמו את כף היד שלך, להכיר את הבורסה, לדעת אסטרטגיות מסחר, להבין מהם כלי המסחר, לסחור, ובתכל׳ס? לייצר אפיק הכנסה שאין לו גבולות.

בעצם, למה שתדמיין איה אתה הולך להיות? בוא ותראה מה אתה מקבל בשורה התחתונה ברגע שתצטרף להכשרת No Risk

אני רוצה לעשות בדיקת התאמה לתכנית

למי מתאים ללמוד לסחור נכון במניות על ההון שלנו?

למי שמפחד להכנס לעולם שוק ההון לבד.

שוק ההון נראה מפחיד, למי שלא מבין מה קורה שם. הגרפים, המניות, שוק דובי, שוק שורי. כל המושגים האלה נראים מעורפלים בהתחלה' אבל לא חייב להיות ככה. אחת מהסיבות שאנחנו מקיפים את הסטודנטים שלנו בצוות מובחר של אנשי מקצוע, היא לספק בטחון ומעטפת שלמה. אנחנו מספקים להם ידע מתמטי וססטיסטי מבוסס תוצאות. אם אתה מפחד להכנס לעולם שוק ההון לבד, ואתה מחפש צוות ומעטפת של מומחים שילוו אותך, תכנית Norisk היא בשבילך!

למי שמחפש שהכסף שלו יעבוד בשבילו.

וורן באפט אמר ״אם אתה לא תעשה כסף בזמן שאתה ישן, אתה תעבוד כל החיים״ בוגרי הכשרת Norisk ילמדו מטובי המוחות בישראל, איך לגרום לכסף שלהם לעבוד עבורם. ולא הפוך. לא נבטיח לך לפטר את הבוס שלך תוך 3 חודשים, אבל אנחנו נספק לך את כל הכלים ואנשי המקצוע שילמדו אותך איך לגרום לכסף לעבוד בשבילך!

למי שמבין שהאקדמיה לא מספקת היום:

בין אם עשית תואר והבנת שהוא לא מקדם אותך באמת, בין אם אתה מתלבט לעשות תואר, ואתה לא רואה בו חשיבות ממשית. כנראה שהבנת שהאקדמיה היא לא מה שהייתה פעם. היא לא באמת יכולה להבטיח לך חופש ובטחון כלכלי. אז אם אתה מחפש את 1 מה-2, בטחון וחופש כלכלי, הכשרת Norisk היא בדיוק בשבילך!

*אחרי שתצפה בהדרכה, ימתין לך שאלון קצר (4 דקות). במידה ונמצאת מתאים, יועץ לימודים יחזור אליך לקביעת פגישה.

 

הכר את האנשים שיהפכו אותך לסוחר על בשוק ההון

נעם עוז - יועץ ההשקעות של בית השקעות גולד

הפרשן: חובב ספורט וגם יפרש לכם את כל מה שקורה בחדר המסחר כאילו מדובר בדרבי הכי חשוב בעונה.

רוצים לקבל יעוץ בזמן אמת ולשאול מה עושים? תפגשו אותו בחדר המסחר.

נתנאל שלו - בקר ניהול סיכונים

המצטיין: מנהל סיכונים בביג שוט. את דרכו החל כתלמיד באחת מתוכניות ההכשרה הראשונות של החברה וכבר שנתיים שהוא לומד את עולם שוק ההון.

רון לקס - מומחה למסחר בהנפקות

המנפיק: נהנה לכדרר כדורסל במגרש הביתי וכשהוא מגיע לחדר המסחר הוא מוכר וקונה מניות בתוך היום או להשקעה ארוכה.
סוחר כבר למעלה מ-10 שנים בשוק הון, מרצה ומלמד מסחר.

אם אתם רוצים לתפוס את המניה הבאה לפני הנפקה חדשה, מומלץ לשמוע מה יש לו להגיד.

דניאל כרדי - יועץ השקעות

הגילוי: לא נותן לגיל לבלבל אותו ומנהל תיקי השקעות ברישיון בבית השקעות "גולד". פיתח שיטות עבודה בלעדיות לניהול תיק מסחר והשקעות לטווחים בינוניים וארוכים ומספק ייעוץ ומחקרים פיננסיים לגופים פרטיים.

אילן טננבאום - מנהל תחום המט"ח

המתופף: סוחר למעלה מ-8 שנים בשוק המט"ח, שום קורונה או פאונד לא יעצרו אותו.

אם שוק הפורקס קוסם לכם כדאי לכם לדבר איתו.

לירון לב - מומחה למסחר והשקעה לטווח בינוני

המאתר: אוהב לטייל בעולם ולטייל במרחבי המידע של עולם שוק ההון, לבצע מחקרי שוק, לאסוף מידע ולאתר מגמות.

מרצה, מדריך וסוחר מזה 4 שנים במשרה מלאה בשוק ההון עם התמחות במסחר סווינג (לטווח בינוני). אם חסר לכם מידע, תחפרו לו במסנג'ר.

* מאושר על ידי משרד העבודה – תשלום פיקדון

וככה עשו את זה אחרים.

אז במקום להאמין לנו, הבאנו לך את הסיפור האישי שלהם

שאלנו את התלמידים שלנו מה הם חושבים על ההכשרות. זה מה שהם אמרו שוק ההון מתאים כמעט לכל גיל, מין ואינו תלוי מה המקצוע העיקרי שלך בחיים. כל מה שצריך זה רצון ורצינות. הנה דוגמה למגוון האנשים שהחליטו להיכנס לשוק ההון והצליחו

לבנות תיק השקעות כמו המקצוענים

All Rights Reserved 2020 – Privacy Policy
התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.
דילוג לתוכן