מעולה! המיני קורס מחכה לך במייל!

בונוס לזמן מוגבל: צפה בסרטון וגלה את אסטרטגיית המסחר שאחראית על 80% מהרווחים שלנו בשוק ההון

הדרכת וידאו מלאה שחושפת את האסטרטגיה שמאפשרת לסוחרים שלנו לייצר רווחים משמעותיים בשוק ההון – אפילו אם הם מפסידים ב-50% מהעסקאות שלהם!

לאחר הצפייה בהדרכה, אתה צריך לענות על שאלון התאמה שיבדוק אם אתה מתאים להיות סוחר נוסטרו VIP שסוחר על ההון שלנו ומתחלק איתנו ברווחים

המבחן כולל 20 שאלות בלבד ולוקח כ-4 דקות לסיים אותו

הופענו ב:

רוב האנשים שפונים לאתגר הסוחרים שלנו עוצרים כאן. ממש בדף הזה. פשוט מוותרים. תראה לנו שאתה שונה, וששווה לנו לשהקיע בך.

אנחנו מקבלים בממוצע 1,000 פניות ביום מאנשים שנרשמים לאתגר הסוחרים שלנו. אבל, רוב המועמדים האלה לא עושים כלום אחרי זה. ויש לנו נתונים ממשיים שמוכיחים זאת.

למען האמת, רוב האנשים אינם רציניים לגבי שינוי חייהם. כולם רוצים להיות עשירים, אבל רובם לא מוכנים לעשות כלום כדי להגיע לשם.

למה אנחנו לא מקבלים כל אחד לתוכנית?

הצוות שלנו מורכב מסוחרי עילית ברמה הגבוהה ביותר ואנחנו רוצים לתת את השירות והמענה הכי טוב שניתן.

אנו מתייחסים ברצינות רבה לאתגר הזה ורוצים רק את אלה שבאמת מוכנים לזה ומפסיק מסורים. זה לא אומר שאתה צריך הרבה כסף כדי להתחיל.

המבחן כולל 20 שאלות בלבד ולוקח כ-4 דקות לסיים אותו

הסוחרים שכבר עובדים בשוק ההון
בזכות התוכנית שלנו

נגן וידאו

אף אחד מהתלמידים שלנו לא ידע לסחור, ככה שאתה במצב טוב.
מבחינת ידע, לחלקם לא הייתה אפילו תעודת בגרות, אבל זה לא השפיע על ההצלחה שלהם.
הם היו נחושים, ממושמעים וממוקדים.

זה שפנית לאתגר שלי מראה שאתה בכיוון הנכון,
כי כבר עשית צעד ענקי, צעד שיותר ממיליארדים של אנשים בעולם לא מעזים לעשות.
ואני רוצה לברך אותך על זה, זה לא מובן מאליו – אבל באותה נשימה, זה רק החלק הקל.

היישום של הדברים באמת, לעבור על האסטרטגיות שלנו, ללמוד, לעבוד על הלך הרוח שלך ולהשתמש בטקטיקות לניהול אסטרטגיה נכונה, כל זה דורש שעות על גבי שעות של מאמץ, וזה החלק האמיתי.

אבל ברגע שאתה מבין את הדברים – זה בוער בך, והופך לחוויה שלא הכרת, וזה הכיף הגדול.
שלא לדבר על זה שאתה יכול להרוויח כמה מאות דולרים במסחר, עד כמה אלפים.

כפי שאמרתי, לא כולם יתקבלו או אפילו ייקראו לראיון כדי להיכנס לאתגר שלי. זה לא משהו אישי, פשוט אין לנו זמן לבזבז על מי שלא באמת רציני.

הסיבה אגב, היא ניסיון מאכזב שכבר היה לנו בעבר, שבו, בזבזנו אינספור שעות בשיחות עם אנשים שהצהירו שהם רציניים אבל ברגע האמת, התברר שלא – מה שגרם לנו כנראה לפספס לא מעט אנשים איכותיים מאוד.

ובגלל כל זה, עכשיו אנו מיישמים את תוכנית ה- VIP של גיא ברנד.

מה שאומר שאם תעבור את האתגר ותהפוך ל- VIP, אתה באופן אוטומטי:

אני אהיה איתך גלוי, אני צריך עוד תלמידים לאתגר.
כל העסק הזה שיצרתי תלוי ביצירת סוחרים מצליחים, ובגלל זה אני נחוש למצוא אותם בעזרת האתגר הזה.
אני לא יכול להרשות לעצמי לטעות. אני רק צריך את האנשים הנכונים.

כי כל מה שאתה צריך להיות, זה רציני וממושמע.
אני יכול לקחת כל אחד בכל רמת הכנסה ולהפוך אותו לסוחר רווחי. זה אולי נשמע נועז, אבל אני בטוח שזו השליחות שלי בשלב הזה בחיים. 

ואם אני לא אצליח ליצור תלמידים שיעמדו ברף הזה, בכנות שעדיף לי כבר לסגור את העסק ולהקים מסעדה.

All Rights Reserved 2020 – Privacy Policy

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה  אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.
דילוג לתוכן