הדרכה ללא עלות ולזמן מוגבל בלבד

וידאו הדרכה חדש לשנת 2021 שילמד אותך מידע פרקטי שיעזור לך
להפוך לסוחר נוסטרו מצליח בשוק ההון.

בהדרכה תחשף לאסטרטגיות ייחודיות, טיפים וכלים שבהם משתמשים סוחרי העלית.

השאר פרטים בטופס ומיד תועבר לצפייה בהדרכה ללא עלות!

🔒 אנחנו שונאים ספאם! ולכן לעולם לא נעביר את הפרטים שלך לגורם צד שלישי

דיברו עלינו ב...

האסטרטגיה שמאחורי | פרק 1- משה פייגלין

האסטרטגיה שמאחורי | פרק 2- חזי דין

האסטרטגיה שמאחורי | פרק 3- דני רופ

את הפודקאסטים תוכל למצוא בערוץ היוטיוב שלנו

שאלות שבטח עולות לך לראש

מי אתם?

היי! אנחנו חברת ביגשוט. במהלך השנים האחרונות עברו בדלתות שלנו יותר מ 4,500 תלמידים שהיום מייצרים אפיקי הכנסה חדשים בעזרת מסחר בשוק ההון.
אנחנו מנהלים חדר מסחר פעיל וצוות סוחרים שלם שתפקידו לוודא כי התלמידים שלנו אכן מצליחים בעסקאות שלהם.
אתם יכולים ללמוד עלינו הכל על ידי לחיצה כאן

למה שתתנו לי את כל סודות המסחר בחינם? מה יוצא לכם מזה?

המטרה של החברה שלנו היא ליצור מצב שבו התוכן והידע שאנחנו מעבירים הלאה באמת נותן לאנשים את היכולת ליצור מקור הכנסה נוסף בכל חודש. זו הסיבה שאנחנו מחלקים את כל המידע שלקח לנו שנים להבין, בחינם! ברגע שאנשים ירוויחו בזכותנו, המוניטין שלנו יפרח וכך גם העסק שלנו.

למה אתם צריכים את הפרטים האישיים שלי?

המידע שאנחנו משתפים בהדרכה הזו לא תמיד חולק בחינם, ואנחנו בדרך כלל מוכרים את ההדרכה ב-359 שקלים (אם אתה רואה את הדף הזה, סימן שאנחנו עדיין מחלקים את ההדרכה בחינם). יש לנו מגבלה של 500 צפיות שאנחנו יכולים לחלק בחינם ולכן חשוב לנו לוודא שרק אנשים רציניים מקבלים את הספר. אם מישהו לא משקיע כמה שניות כדי לאמת את הזהות שלו, הוא כנראה גם לא באמת ינסה לסחור בשוק ההון

All Rights Reserved 2018 – Privacy Policy

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.

This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.