המדריך יגיע אל תיבת המייל שלך בעוד :

שעות
דקות
שניות

אל תסגור את הדף עדיין !

הצעה חד פעמית
קיבלת את המדריך המקצועי והמפורט ללא עלות, מהסיבה שאנחנו מחפשים את האנשים המתאימים ביותר לסחור על הכסף שלנו, לקבל תיק מסחר על סך 10,000$ כח קנייה ואת כל הידע הדרוש כדי להתחיל לייצר רווחים משוק ההון.

חושב שיש לך את מה שנדרש?

הנה איך להתחיל:

מעולה! הנה מה שאתה צריך לעשות עכשיו:

שלב 1: צפה בסרטון וגלה את אסטרטגיית המסחר שאחראית ל-80% מהרווחים שלנו בשוק ההון

שלב 2: מתאים לך תיק מסחר עם $10,000?

מלא שאלון קצר לבדוק האם יש לך פוטנציאל להצליח במסחר בשוק ההון. במידה ותמצא מתאים תוכל להתקדם לשלב הבא, ולקבל את האופציה לסחור על ההון שלנו… מבלי לסכן את הכסף שלך!

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”).  בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.

דילוג לתוכן