כשהטירוף בשווקים לא מפסיק להדהים את העולם, הכנו לך הצעה מדהימה

NO RISK VIP

עד 50% הנחה על תוכנית הנוסטרו שלנו
במחזור בלעדי לתלמידי ביג שוט

תוכנית בלעדית לתלמידי ביגשוט בה תהפוך לחבר בקהילת הסוחרים שלנו ותקבל את כל הידע המקצועי, אסטרטגיות המסחר, הליווי והייעוץ של יועצי חדר המסחר,
יחד עם אפשרות לקבל תיק מסחר בשווי 10K$ כח קנייה כדי לסחור על הכסף שלנו!
(בלי שתצטרך להביא הון מהבית)

מה מגיע לך כתלמיד VIP ?

עד 50% הנחה על הקורס

ליווי אישי

מחזור מצומצם של עד 25 איש כדי לתת יחס אישי וצמוד לכל אחד

עדיפות עליונה להצטרפות לצוות הסוחרים שלנו

במסלול No Risk VIP הסיכוי שלך להצטרף לצוות סוחרי העילית שלנו הוא גבוה מאי-פעם.

6 פגישות אישיות

פגישות אישיות וקבוצתיות עם הצוות המקצועי שלנו, במהלכן נלמד את המאפיינים האישיים שלך ונתאים לך תוכנית עבודה.

גישה לחדר מסחר בלייב

גישה לחדר המסחר שלנו המופעל ע"י בית השקעות ״גולד״ שבו סוחרים בזמן אמת ביחד עם סוחרים נוספים ויועצי השקעות מוסמכים. חדר מסחר בזמן אמת - מייצר עבורך סביבה מקצועית, ליווי ותמיכה לאורך כל שעות המסחר.

T.I.T

גישה לתוכנת הסוחר העצמאי תוכנה ייחודית ששומרת על העסקאות שלך, מבטלת את הפן המנטלי במסחר ומאפשרת לך לבצע מספר עסקאות במקביל.

רגע לפני הצטרפותך למחזור הייחודי הזה וקבלת תיק מסחר על סך 10,000$ כח קנייה, חשוב לנו להיות פתוחים איתך. כי כנראה שאלת את עצמך…

למה בכלל שניתן לך לסחור על הכסף שלנו?

אנחנו בביג שוט מגדלים את סוחרי הנוסטרו הבאים של מדינת ישראל ובעולם, מה שאומר שאנחנו מאפשרים לתלמידים שלנו לסחור בשוק ההון על הכסף שלנו מבלי לסכן את הכסף שלהם. הדבר יוצר סיטואציית WIN-WIN מדהימה גם לנו וגם לתלמידים שלנו מהסיבה הפשוטה שאם התלמיד מפסיד הוא מפסיד את הכסף שלנו, אבל אם הוא מרוויח אנחנו מתחלקים 50-50 ברווחים.

נכון להיום קיימים בביג שוט למעלה מ-500 סוחרי נוסטרו שסוחרים על הכסף שלנו ברגעים אלו. מדובר במעל 5 מיליון דולר שכרגע נסחרים ע"י אנשים שהיו במקום בו אתה נמצא ממש עכשיו.

לא משנה באיזה סטטוס אתה כרגע בחיים בין אם אתה עובד או בחל"ת תוכל לקבל הזדמנות שווה להצטרף למשפחת ביגשוט ולצוות סוחרי העילית שלנו ולהפוך לסוחר מצליח בשוק ההון.

הסיבה השנייה היא:

עשרות שנים של מסחר ולימודי השקעות לימדו אותנו שהמפתח להצלחה בשוק ההון הוא ניהול סיכונים. או במילים פשוטות: לא שמים את כל הביצים בסל אחד. הדבר הזה קורה כאשר הכסף מנוהל על ידי הרבה סוחרים מיומנים במספר חשבונות קטנים, במקום בחשבון אחד גדול. איך אמר המיליארדר ג'ון פול גטי?

"אני מעדיף 1% ממאמץ של 100 אנשים,
מאשר 100% ממאמץ של אדם אחד".

אז בואו נתחיל!

שלב ראשון: נרשמים לתכנית

ומקבלים גישה לאתר הלימודים שלנו ולכל התכנים.

שלב שני: צופים ב-6 שיעורים

לאחר הצפייה עוברים מבחן רמה

שלב שלישי: מקבלים חשבון מסחר מאיתנו עד 10,000$

אפשרות לסחור על תיק מסחר שלנו ללא סיכון מצידך, ביחד עם סוחרי הנוסטרו שלנו בחדר המסחר.

שלב רביעי: מתחילים ליצור רווחים על חשבון המסחר

עד 3,000$ - 100% מהרווח הוא שלך בלבד! לאחר מכן מתחלקים 50-50 ברווחים.

לאחר מכן עולים שלב

חשבון התחלתי

0 $
אחרי 6 שיעורים ומבחן התאמה

תנאי התוכנית:

חשבון מתקדם

0 $
אחרי 3 חודשי רווח ברציפות

תנאי התכנית:

חשבון PREMIUM

0 $
אחרי עוד 3 חודשי רווח ברציפות

תנאי התוכנית:

וככה עשו את זה אחרים.

אז במקום להאמין לנו, הבאנו לך את הסיפור האישי שלהם

זה הזמן לשריין מקום לפגישה כדי להצטרף לנבחרת ה-VIP

שוק ההון זה אחד ממקצועות העתיד ואחת הדרכים הטובות ביותר לדאוג לעתיד כלכלי שלך כבר מעכשיו

לקביעת פגישה בזמן שמתאים לך, יש למלא פרטים

*מחזור NO RISK VIP מוגבל ל25 סוחרים בלבד.

נותרו:

25
מקומות

מה יהיה במפגש?

הצצה חינמית לחדר המסחר שלנו בזמן אמת. המקום שבו קורה כל הקסם.
צוות היועצים והסוחרים המצליחים בארץ, ייפתח את דלתות המסחר, יוריד את הכפפות ויראה לך, איך מתנהלות העסקאות המצליחות והרווחיות שלנו.

חברת ביג שוט מגדלת את סוחרי הנוסטרו הבאים של מדינת ישראל ובעולם, מה שאומר שאנחנו מאפשרים לתלמידים שלנו לסחור בשוק ההון על הכסף שלנו מבלי לסכן את הכסף שלהם.

הדבר יוצר סיטואציית WIN-WIN מדהימה גם לנו וגם לתלמידים שלנו מהסיבה הפשוטה שאם התלמיד מפסיד הוא מפסיד את הכסף שלנו, אבל אם הוא מרוויח אנחנו מתחלקים 50-50 ברווחים.

בפגישה 1 על 1 נחשוף בפניך את תוכנית הנוסטרו המהפכנית ונראה לך בדיוק איך היא משנה את החיים הכלכליים של הסוחרים שלנו.

אם תמיד חלמת לראות איך אותו קמצוץ של סוחרים מצליחים מנהל את העסקאות שלו, ומה הם הסודות שלו – הנה ההזדמנות שלך.

ישנם המון אפיקי השקעה שיכולים להביא אותך לחופש כלכלי:

נדל"ן, השקעה בחברות, סטארט אפים וכו', אבל במפגש המיוחד נסביר למה שוק ההון הינו אפיק ההשקעה הטוב ביותר עבורך.

תהיה לך הזדמנות לדבר עם גיא ברנד, מנכ"ל חברת ביגשוט אשר הכשיר אלפי סוחרים מצליחים בשוק ההון, לשאול שאלות ולקבל תשובות במיידי.

* לאור המצב ובהתאם להנחיות אנחנו מקיימים את המפגשים אצלנו במשרדים על פי הוראות משרד הבריאות

איפה המפגש מתקיים?

בית רובינשטיין, רח' לינקולן 20, תל אביב

צוות הסוחרים שלנו

נעם עוז - יועץ ההשקעות של בית השקעות גולד

הפרשן: חובב ספורט וגם יפרש לכם את כל מה שקורה בחדר המסחר כאילו מדובר בדרבי הכי חשוב בעונה. שימש כמנכ"ל חברת קרנות נאמנות “אלומות", ניהל השקעות ב”אקסלנס - נשואה”, מתכנן פיננסי ובעל רישיון יעוץ השקעות ורישיון פנסיוני למעלה מ-15 שנה. רוצים לקבל יעוץ בזמן אמת ולשאול מה עושים? תפגשו אותו בחדר המסחר.

נתנאל שלו - בקר ניהול סיכונים

המצטיין: מנהל סיכונים בביג שוט. את דרכו החל כתלמיד באחת מתוכניות ההכשרה הראשונות של החברה וכבר שנתיים שהוא לומד את עולם שוק ההון.

רון לקס - מומחה למסחר בהנפקות

המנפיק: נהנה לכדרר כדורסל במגרש הביתי וכשהוא מגיע לחדר המסחר הוא מוכר וקונה מניות בתוך היום או להשקעה ארוכה. סוחר כבר למעלה מ-10 שנים בשוק הון, מרצה ומלמד מסחר. אם אתם רוצים לתפוס את המניה הבאה לפני הנפקה חדשה, מומלץ לשמוע מה יש לו להגיד.

דניאל כרדי - יועץ השקעות

הגילוי: לא נותן לגיל לבלבל אותו ומנהל תיקי השקעות ברישיון בבית השקעות "גולד". פיתח שיטות עבודה בלעדיות לניהול תיק מסחר והשקעות לטווחים בינוניים וארוכים ומספק ייעוץ ומחקרים פיננסיים לגופים פרטיים. אם אתם רוצים לראות איך אפשר גם להיות גיימר וגם סוחר וליהנות מזה - שלחו לו אימוג'י במסנג'ר.

אילן טננבאום - מנהל תחום המט"ח

המתופף: מופיע על במות ברחבי הארץ עם הלהקות הטובות ביותר וכשזה מגיע לשוק המטבעות, שום קורונה צ'כית או פאונד לא יעצרו אותו. סוחר למעלה מ-7 שנים בשוק המט"ח, מרצה מדריך ומנהל חדרי מסחר מתל אביב לכל העולם. אם שוק הפורקס קוסם לכם כדאי לכם לדבר איתו.

לירון לב - מומחה למסחר והשקעה לטווח בינוני

המאתר: אוהב לטייל בעולם ולטייל במרחבי המידע של עולם שוק ההון, לבצע מחקרי שוק, לאסוף מידע ולאתר מגמות. מרצה, מדריך וסוחר מזה 4 שנים במשרה מלאה בשוק ההון עם התמחות במסחר סווינג (לטווח בינוני). אם חסר לכם מידע, תחפרו לו במסנג'ר.

הודעה אישית מגיא ברנד, מנכ"ל ביגשוט:

למה כדאי לך לקבוע פגישה עוד היום?

אנחנו רוצים להבין מי אתה – גם לנו חשוב להכיר אותך. התלמידים שלנו הם המשפחה השנייה שלנו ואני לא אומר את זה בתור "סיסמה".
לכן, לראות אותך ויזואלית, לשתות איתך קפה ולהסביר לך פנים מול פנים איך אנחנו יכולים להביא אותך למקום שבו אתה רוצה להיות מבחינה כלכלית זו עדיפות עליונה

מחכים שתצטרף למשפחת הסוחרים המצליחים שלנו

גיא ברנד וצוות ביג שוט

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.

מדיניות פרטיות | צור קשר